Y40255R00000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y40255R00000F0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: Y40255R00000F0W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y40255R00000F0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y40255R00000F0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12296 pcs Datuen fitxa Y40255R00000F0W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Series FRSM Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil