Y174910K2000S9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y174910K2000S9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 10.2K OHM 0.3W 0.001% AXIAL
Fitxak: Y174910K2000S9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y174910K2000S9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y174910K2000S9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 10.2K OHM 0.3W 0.001% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2599 pcs Datuen fitxa Y174910K2000S9L.pdf
tolerantzia ±0.001% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Series HZ Erresistentzia 10.2 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10.2 kOhms ±0.001% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil