Y1749100R440T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1749100R440T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100.44 OHM 0.01% 0.3W AXIAL
Fitxak: Y1749100R440T0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y1749100R440T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y1749100R440T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100.44 OHM 0.01% 0.3W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2946 pcs Datuen fitxa Y1749100R440T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Series HZ Erresistentzia 100.44 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100.44 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil