Y16251K02700B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16251K02700B9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y16251K02700B9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.027KOHM 0.1% 0.3W 1206
Fitxak: Y16251K02700B9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y16251K02700B9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y16251K02700B9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 1.027KOHM 0.1% 0.3W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15986 pcs Datuen fitxa Y16251K02700B9R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Series VSMP Erresistentzia 1.027 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.027 kOhms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil