Y16251K02000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y16251K02000T0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VSMP1206 1K0200 TCR0.2 0.01% B T
Fitxak: Y16251K02000T0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y16251K02000T0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y16251K02000T0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VSMP1206 1K0200 TCR0.2 0.01% B T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2723 pcs Datuen fitxa Y16251K02000T0R.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Series VSMP Erresistentzia 1.02 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Strip
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.02 kOhms ±0.01% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil