Y14880R02500D5W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R02500D5W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R02500D5W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.025 OHM 0.5% 2W 3637
Fitxak: Y14880R02500D5W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y14880R02500D5Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14880R02500D5W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.025 OHM 0.5% 2W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5354 pcs Datuen fitxa Y14880R02500D5W.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 3637 Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM Erresistentzia 25 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 25 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil