Y14880R02500B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R02500B9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R02500B9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.025 OHM 0.1% 2W 3637
Fitxak: Y14880R02500B9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
Y14880R02500B9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14880R02500B9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.025 OHM 0.1% 2W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6976 pcs Datuen fitxa Y14880R02500B9R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM Erresistentzia 25 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak Y1488-.025BDKR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 25 mOhms ±0.1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil