Y14730R02000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14730R02000B9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14730R02000B9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 0.1% 2W 3637
Fitxak: Y14730R02000B9W.pdf
  • Mezua
Y14730R02000B9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14730R02000B9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.02 OHM 0.1% 2W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11992 pcs Datuen fitxa Y14730R02000B9W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM3637Z Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 20 mOhms ±0.1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil