Y14730R01300B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14730R01300B9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14730R01300B9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.013 OHM 0.1% 2W 3637
Fitxak: Y14730R01300B9R.pdf
  • Mezua
Y14730R01300B9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14730R01300B9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.013 OHM 0.1% 2W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15188 pcs Datuen fitxa Y14730R01300B9R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM3637Z Erresistentzia 13 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 13 mOhms ±0.1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil