Y11230R50000F9R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y11230R50000F9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 1% 8W TO220-4
Fitxak: Y11230R50000F9R.pdf
  • Mezua
Y11230R50000F9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y11230R50000F9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.5 OHM 1% 8W TO220-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7185 pcs Datuen fitxa Y11230R50000F9R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Tamaina / dimentsioa 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Series VPR221S Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-220-4, SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.158" (4.01mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 mOhms ±1% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil