Y11230R50000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y11230R50000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 1% 8W TO220-4
Fitxak: Y11230R50000F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y11230R50000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y11230R50000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.5 OHM 1% 8W TO220-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6989 pcs Datuen fitxa Y11230R50000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Tamaina / dimentsioa 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Series VPR221S Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-4, SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.158" (4.01mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 mOhms ±1% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil