Y1121174R390B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1121174R390B0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SMR1D 174R39 TCR2 0.1% B T
Fitxak: Y1121174R390B0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y1121174R390B0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y1121174R390B0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SMR1D 174R39 TCR2 0.1% B T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3112 pcs Datuen fitxa Y1121174R390B0R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD, Stand Off Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1D Erresistentzia 174.39 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Strip
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 174.39 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil