Y112116R5000A0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112116R5000A0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y112116R5000A0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 16.5 OHM 1/4W 2512
Fitxak: Y112116R5000A0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y112116R5000A0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y112116R5000A0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 16.5 OHM 1/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13744 pcs Datuen fitxa Y112116R5000A0L.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD, Stand Off Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1D Erresistentzia 16.5 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 16.5 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil