Y011032K5000S0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y011032K5000S0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 32.5K OHM 2.5W 0.001% AXIAL
Fitxak: Y011032K5000S0L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 492 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y011032K5000S0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y011032K5000S0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 32.5K OHM 2.5W 0.001% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 492 pcs Datuen fitxa Y011032K5000S0L.pdf
tolerantzia ±0.001% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Series H Erresistentzia 32.5 kOhms
Energia (Watts) 2.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 32.5 kOhms ±0.001% 2.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil