Y01101M50000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y01101M50000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.5M OHM 1.1W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y01101M50000B0L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 492 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
  • Mezua
Y01101M50000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y01101M50000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.5M OHM 1.1W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 492 pcs Datuen fitxa Y01101M50000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Series H Erresistentzia 1.5 MOhms
Energia (Watts) 1.1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 MOhms ±0.1% 1.1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil