Y01081M30000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y01081M30000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.3M OHM 0.9W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y01081M30000B0L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 631 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
  • Mezua
Y01081M30000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y01081M30000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.3M OHM 0.9W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 631 pcs Datuen fitxa Y01081M30000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Series H Erresistentzia 1.3 MOhms
Energia (Watts) 0.9W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.3 MOhms ±0.1% 0.9W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil