Y01076R00000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y01076R00000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 6 OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y01076R00000B0L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 894 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y01076R00000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y01076R00000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 6 OHM 1.75W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 894 pcs Datuen fitxa Y01076R00000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Series H Erresistentzia 6 Ohms
Energia (Watts) 1.75W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6 Ohms ±0.1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil