Y0093500R000A9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0093500R000A9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 500 OHM 0.3W 0.05% AXIAL
Fitxak: Y0093500R000A9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y0093500R000A9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0093500R000A9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 500 OHM 0.3W 0.05% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16964 pcs Datuen fitxa Y0093500R000A9L.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Series VTA55Z Erresistentzia 500 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 Ohms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil