Y00934K70000T0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00934K70000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 4.7K OHM 0.3W 0.01% AXIAL
Fitxak: Y00934K70000T0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y00934K70000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00934K70000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 4.7K OHM 0.3W 0.01% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17887 pcs Datuen fitxa Y00934K70000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Series VTA55Z Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil