Y0028100R000T2L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0028100R000T2L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1W 0.01% AXIAL
Fitxak: Y0028100R000T2L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y0028100R000T2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0028100R000T2L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100 OHM 1W 0.01% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7146 pcs Datuen fitxa Y0028100R000T2L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Series VTA Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.01% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil