Y0028100R000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0028100R000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: Y0028100R000F9L.pdf
  • Mezua
Y0028100R000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0028100R000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100 OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11015 pcs Datuen fitxa Y0028100R000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Series VTA Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil