Y002610R0000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y002610R0000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 10 OHM 0.1% 5W
Fitxak: Y002610R0000B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y002610R0000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y002610R0000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES CHAS MNT 10 OHM 0.1% 5W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4560 pcs Datuen fitxa Y002610R0000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.030" L x 0.312" W (26.16mm x 7.93mm) Series VPR5
Erresistentzia 10 Ohms Energia (Watts) 5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Ezaugarri muntatzea Screw Holes
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Wire Leads
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.43mm)
Ezaugarriak Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±0.1% 5W Metal Foil Chassis Mount Resistor Konposizio Metal Foil