Y002580R3100B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y002580R3100B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 80.31 OHM 1/2W .1% AXIAL
Fitxak: Y002580R3100B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
Y002580R3100B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y002580R3100B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 80.31 OHM 1/2W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2793 pcs Datuen fitxa Y002580R3100B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Series H Erresistentzia 80.31 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 80.31 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil