MAY80K000B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAY80K000B
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 80K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Fitxak: 1.MAY80K000B.pdf2.MAY80K000B.pdf
  • Mezua
MAY80K000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAY80K000B fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 80K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6560 pcs Datuen fitxa 1.MAY80K000B.pdf2.MAY80K000B.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Series MA Erresistentzia 80 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 80 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil