MAY7K8000A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAY7K8000A
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 7.8K OHM 0.05% 0.3W RADIAL
Fitxak: 1.MAY7K8000A.pdf2.MAY7K8000A.pdf
  • Mezua
MAY7K8000Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAY7K8000A fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 7.8K OHM 0.05% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7645 pcs Datuen fitxa 1.MAY7K8000A.pdf2.MAY7K8000A.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Series MA Erresistentzia 7.8 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7.8 kOhms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Konposizio Metal Foil