FNPZR0020A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FNPZR0020A
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SHUNT 0.002 OHM 0.05% 500W
Fitxak: FNPZR0020A.pdf
Stock egoera 86 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FNPZR0020Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FNPZR0020A fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SHUNT 0.002 OHM 0.05% 500W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 86 pcs Datuen fitxa FNPZR0020A.pdf
Mota Shunt, Battery tolerantzia ±0.05%
Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C Series FNP
Erresistentzia 2 mOhms Energia (Watts) 500W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Deskribapen zehatza 2 mOhms ±0.05% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount Konposizio Metal Foil