FNPZ10R00A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FNPZ10R00A
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RESISTOR SHUNT 10 OHM 0.05% 500W
Fitxak: FNPZ10R00A.pdf
Stock egoera 95 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FNPZ10R00Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FNPZ10R00A fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RESISTOR SHUNT 10 OHM 0.05% 500W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 95 pcs Datuen fitxa FNPZ10R00A.pdf
Mota Shunt, Battery tolerantzia ±0.05%
Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C Series FNP
Erresistentzia 10 Ohms Energia (Watts) 500W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±0.05% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount Konposizio Metal Foil