VTM48ET096M025A00
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VTM48ET096M025A00
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 9.6V 240W
Fitxak: VTM48ET096M025A00.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 662 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
VTM48ET096M025A00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VTM48ET096M025A00 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 9.6V 240W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 662 pcs Datuen fitxa VTM48ET096M025A00.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 9.6V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 26V Tentsioa - Input (Max) 55V
Mota Voltage Transformation Module Tamaina / dimentsioa 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Series VI Chip® VTM® Energia (Watts) 240W
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Eraginkortasuna 95.8% Deskribapen zehatza Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 9.6V 25A 26V - 55V Input
Uneko - Irteera (Max) 25A eskaerak ITE (Commercial)