VTM48ET040T050B0R
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VTM48ET040T050B0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 4V 200W
Fitxak: VTM48ET040T050B0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
VTM48ET040T050B0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VTM48ET040T050B0R fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 4V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1170 pcs Datuen fitxa VTM48ET040T050B0R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 4V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 26V Tentsioa - Input (Max) 55V
Mota Voltage Transformation Module Tamaina / dimentsioa 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Series VI Chip® VTM® Energia (Watts) 200W
Packaging Tray Pakete / kasua Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Eraginkortasuna 94% Deskribapen zehatza Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 4V 50A 26V - 55V Input
Uneko - Irteera (Max) 50A eskaerak ITE (Commercial)