V72C24C150BS
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72C24C150BS
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: V72C24C150BS.pdf
  • Mezua
V72C24C150BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72C24C150BS fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6076 pcs Datuen fitxa V72C24C150BS.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 43V - 110V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.25A Oinarriaren zati kopurua V72C24C150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72C24C150BL2
V72C24C150BL2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 150W
Stockean: 3249 pcs
Deskarga: V72C24C150BL2.pdf
RFQ
V72C24C150BN2
V72C24C150BN2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6909 pcs
Deskarga: V72C24C150BN2.pdf
RFQ
V72C24C150BS3
V72C24C150BS3