V72C24C150BL
VicorVicor
V72C24C150BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72C24C150BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: V72C24C150BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 647 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V72C24C150BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72C24C150BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 647 pcs Datuen fitxa V72C24C150BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Beste izenak 1102-1444
V72C24C150BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A