V72B15C250B2
VicorVicor
V72B15C250B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72B15C250B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 250W
Fitxak: V72B15C250B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V72B15C250B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72B15C250B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3293 pcs Datuen fitxa V72B15C250B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 16.67A