V72B15C250B
VicorVicor
V72B15C250B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V72B15C250B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 250W
Fitxak: V72B15C250B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V72B15C250Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V72B15C250B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6036 pcs Datuen fitxa V72B15C250B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 110V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 43V - 110V Input Uneko - Irteera (Max) 16.67A
Oinarriaren zati kopurua V72B15C250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V72B12T250BN3
V72B12T250BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 250W
Stockean: 3371 pcs
Deskarga: V72B12T250BN3.pdf
RFQ
V72B12T250BS
V72B12T250BS
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3188 pcs
Deskarga: V72B12T250BS.pdf
RFQ
V72B15C250BF2
V72B15C250BF2
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 250W
Deskarga: V72B15C250BF2.pdf
V72B15C250B2
V72B15C250B2
Deskarga: V72B15C250B2.pdf
V72B15C250BG
V72B15C250BG
Stockean: 498 pcs
Deskarga: V72B15C250BG.pdf
V72B12T250BN2
V72B12T250BN2
Stockean: 451 pcs
Deskarga: V72B12T250BN2.pdf
V72B12T250BN
V72B12T250BN
Stockean: 459 pcs
Deskarga: V72B12T250BN.pdf
V72B15C250BF
V72B15C250BF
Deskarga: V72B15C250BF.pdf
V72B12T250BS3
V72B12T250BS3
Deskarga: V72B12T250BS3.pdf
V72B15C250B3
V72B15C250B3
Stockean: 456 pcs
Deskarga: V72B15C250B3.pdf
V72B15C250BF3
V72B15C250BF3