V48C8E150BL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C8E150BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W
Fitxak: V48C8E150BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 751 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V48C8E150BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C8E150BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 751 pcs Datuen fitxa V48C8E150BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 18.75A Oinarriaren zati kopurua V48C8E150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C8E150BS
V48C8E150BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 150W
Stockean: 3241 pcs
Deskarga: V48C8E150BS.pdf
RFQ
V48C8E150BL3
V48C8E150BL3
fabrikatzaileak: Vicor