V48C8E150BF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48C8E150BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W
Fitxak: V48C8E150BF.pdf
  • Mezua
V48C8E150BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48C8E150BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5204 pcs Datuen fitxa V48C8E150BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 18.75A Oinarriaren zati kopurua V48C8E150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48C8E100BS3
V48C8E100BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 100W
Stockean: 3244 pcs
Deskarga: V48C8E100BS3.pdf
RFQ
V48C8E150B
V48C8E150B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 150W