V375C36H75BS3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C36H75BS3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 75W
Fitxak: V375C36H75BS3.pdf
  • Mezua
V375C36H75BS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C36H75BS3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6811 pcs Datuen fitxa V375C36H75BS3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.08A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.08A Oinarriaren zati kopurua V375C36H75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C36H75BN2
V375C36H75BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 75W
Stockean: 3504 pcs
Deskarga: V375C36H75BN2.pdf
RFQ
V375C36H75BN3
V375C36H75BN3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3195 pcs
Deskarga: V375C36H75BN3.pdf
RFQ
V375C36H75BS
V375C36H75BS