V375C36H75BS
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C36H75BS
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 75W
Fitxak: V375C36H75BS.pdf
  • Mezua
V375C36H75BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C36H75BS fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4103 pcs Datuen fitxa V375C36H75BS.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.08A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.08A Oinarriaren zati kopurua V375C36H75