V375A3V3C264B2
VicorVicor
V375A3V3C264B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A3V3C264B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Fitxak: V375A3V3C264B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 343 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 343 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375A3V3C264B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A3V3C264B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 264W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 343 pcs Datuen fitxa V375A3V3C264B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 264W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 80A