V375A3V3C264B
VicorVicor
V375A3V3C264B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A3V3C264B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Fitxak: V375A3V3C264B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 424 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375A3V3C264Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A3V3C264B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 264W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 424 pcs Datuen fitxa V375A3V3C264B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 264W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 80A
Oinarriaren zati kopurua V375A3V3C264 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375A3V3C200BS3
V375A3V3C200BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Stockean: 4951 pcs
Deskarga: V375A3V3C200BS3.pdf
RFQ
V375A3V3C200BN
V375A3V3C200BN
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 384 pcs
Deskarga: V375A3V3C200BN.pdf
RFQ
V375A3V3C264BG
V375A3V3C264BG
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Stockean: 316 pcs
Deskarga: V375A3V3C264BG.pdf
V375A3V3C264BF2
V375A3V3C264BF2