V300C5C50BL3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C5C50BL3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Fitxak: V300C5C50BL3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 999 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 999 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C5C50BL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C5C50BL3 fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 999 pcs Datuen fitxa V300C5C50BL3.pdf
Tentsioa - Lan egitea 50W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input (Max) 375V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 180V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio Quarter Brick
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V300C5C50BL3
Lineako araudia 81% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 10A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)