V300C5C50BL
VicorVicor
V300C5C50BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C5C50BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 50W
Fitxak: V300C5C50BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 662 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V300C5C50BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C5C50BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 662 pcs Datuen fitxa V300C5C50BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Beste izenak 1102-1359
V300C5C50BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 10A
Oinarriaren zati kopurua V300C5C50 eskaerak ITE (Commercial)
Produktu erlazionatuak
V300C5C50BG
V300C5C50BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 50W
Stockean: 694 pcs
Deskarga: V300C5C50BG.pdf
RFQ
V300C5C50BL3
V300C5C50BL3
fabrikatzaileak: Vicor Corporation
deskribapena: CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W