V300B2E100B3
VicorVicor
V300B2E100B3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300B2E100B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 100W
Fitxak: V300B2E100B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V300B2E100B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300B2E100B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6396 pcs Datuen fitxa V300B2E100B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 74%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 50A