V300B2E100B
VicorVicor
V300B2E100B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300B2E100B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 100W
Fitxak: V300B2E100B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V300B2E100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300B2E100B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3607 pcs Datuen fitxa V300B2E100B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 74%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 50A
Oinarriaren zati kopurua V300B2E100 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300B2C100BS
V300B2C100BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 2V 100W
Stockean: 6382 pcs
Deskarga: V300B2C100BS.pdf
RFQ
V300B2E100BF
V300B2E100BF
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6702 pcs
Deskarga: V300B2E100BF.pdf
RFQ
V300B2C100BN
V300B2C100BN
Stockean: 442 pcs
Deskarga: V300B2C100BN.pdf
V300B2E100B2
V300B2E100B2
Deskarga: V300B2E100B2.pdf
V300B2E100BF2
V300B2E100BF2
Deskarga: V300B2E100BF2.pdf
V300B2C100BS3
V300B2C100BS3
Stockean: 490 pcs
Deskarga: V300B2C100BS3.pdf
V300B2E100BG
V300B2E100BG
Deskarga: V300B2E100BG.pdf
V300B2E100B3
V300B2E100B3
Deskarga: V300B2E100B3.pdf
V300B2C100BN2
V300B2C100BN2
Deskarga: V300B2C100BN2.pdf
V300B2C100BN3
V300B2C100BN3
Deskarga: V300B2C100BN3.pdf
V300B2E100BF3
V300B2E100BF3