V28A8M200B3
VicorVicor
V28A8M200B3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28A8M200B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W
Fitxak: V28A8M200B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V28A8M200B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28A8M200B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5762 pcs Datuen fitxa V28A8M200B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 80.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 25A