V28A8M200B
VicorVicor
V28A8M200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28A8M200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W
Fitxak: V28A8M200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V28A8M200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28A8M200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4804 pcs Datuen fitxa V28A8M200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 80.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 25A
Oinarriaren zati kopurua V28A8M200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28A8M200B3
V28A8M200B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 200W
Stockean: 5762 pcs
Deskarga: V28A8M200B3.pdf
RFQ
V28A8H200BS2
V28A8H200BS2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5718 pcs
Deskarga: V28A8H200BS2.pdf
RFQ
V28A8M200BF2
V28A8M200BF2
Deskarga: V28A8M200BF2.pdf
V28A8M200BF
V28A8M200BF
Deskarga: V28A8M200BF.pdf
V28A8H200BN3
V28A8H200BN3
Deskarga: V28A8H200BN3.pdf
V28A8M200BG
V28A8M200BG
Stockean: 184 pcs
Deskarga: V28A8M200BG.pdf
V28A8H200BS
V28A8H200BS
Deskarga: V28A8H200BS.pdf
V28A8H200BN2
V28A8H200BN2
Deskarga: V28A8H200BN2.pdf
V28A8M200B2
V28A8M200B2
Deskarga: V28A8M200B2.pdf
V28A8H200BS3
V28A8H200BS3
Deskarga: V28A8H200BS3.pdf
V28A8H200BN
V28A8H200BN
Deskarga: V28A8H200BN.pdf
V28A8M200BF3
V28A8M200BF3