V24C28C50BN2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C28C50BN2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 50W
Fitxak: V24C28C50BN2.pdf
  • Mezua
V24C28C50BN2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C28C50BN2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4732 pcs Datuen fitxa V24C28C50BN2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.78A eskaerak ITE (Commercial)