V24C28C50BL
VicorVicor
V24C28C50BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C28C50BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 50W
Fitxak: V24C28C50BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 628 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V24C28C50BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C28C50BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 628 pcs Datuen fitxa V24C28C50BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Beste izenak 1102-1285
V24C28C50BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1.78A
Oinarriaren zati kopurua V24C28C50 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C28C50BL2
V24C28C50BL2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 50W
Stockean: 716 pcs
Deskarga: V24C28C50BL2.pdf
RFQ
V24C28C50BF3
V24C28C50BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 663 pcs
Deskarga: V24C28C50BF3.pdf
RFQ
V24C28C50BL3
V24C28C50BL3