V24C15T100B3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C15T100B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 100W
Fitxak: V24C15T100B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 593 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C15T100B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C15T100B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 593 pcs Datuen fitxa V24C15T100B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.67A Oinarriaren zati kopurua V24C15T100