V24C15T100B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C15T100B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 100W
Fitxak: V24C15T100B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 739 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C15T100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C15T100B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 739 pcs Datuen fitxa V24C15T100B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.67A Oinarriaren zati kopurua V24C15T100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C15M50BS2
V24C15M50BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 50W
Stockean: 6187 pcs
Deskarga: V24C15M50BS2.pdf
RFQ
V24C15T100BF
V24C15T100BF
fabrikatzaileak: Vicor Corporation
deskribapena: CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
Stockean: 734 pcs
Deskarga: V24C15T100BF.pdf
RFQ
V24C15M50BN2
V24C15M50BN2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 385 pcs
Deskarga: V24C15M50BN2.pdf
V24C15T100B2
V24C15T100B2
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 100W
Stockean: 719 pcs
Deskarga: V24C15T100B2.pdf
V24C15M50BN3
V24C15M50BN3
Stockean: 374 pcs
Deskarga: V24C15M50BN3.pdf
V24C15T100BF2
V24C15T100BF2
Stockean: 686 pcs
Deskarga: V24C15T100BF2.pdf
V24C15M50BN
V24C15M50BN
Stockean: 344 pcs
Deskarga: V24C15M50BN.pdf
V24C15M50BS3
V24C15M50BS3
Stockean: 5647 pcs
Deskarga: V24C15M50BS3.pdf
V24C15T100BF3
V24C15T100BF3
Stockean: 719 pcs
Deskarga: V24C15T100BF3.pdf
V24C15T100B3
V24C15T100B3
Stockean: 593 pcs
Deskarga: V24C15T100B3.pdf
V24C15M50BS
V24C15M50BS
Deskarga: V24C15M50BS.pdf
V24C15T100BG
V24C15T100BG