V24B28T200B
VicorVicor
V24B28T200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B28T200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 200W
Fitxak: V24B28T200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 445 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 445 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B28T200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B28T200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 445 pcs Datuen fitxa V24B28T200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 7.14A
Oinarriaren zati kopurua V24B28T200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B28T200BG
V24B28T200BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 200W
Stockean: 492 pcs
Deskarga: V24B28T200BG.pdf
RFQ
V24B28T150BS3
V24B28T150BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 540 pcs
Deskarga: V24B28T150BS3.pdf
RFQ
V24B28T150BN2
V24B28T150BN2
Stockean: 6301 pcs
Deskarga: V24B28T150BN2.pdf
V24B28T200BF2
V24B28T200BF2
Stockean: 3392 pcs
Deskarga: V24B28T200BF2.pdf
V24B28T150BN
V24B28T150BN
Deskarga: V24B28T150BN.pdf
V24B28T150BS2
V24B28T150BS2
Deskarga: V24B28T150BS2.pdf
V24B28T200B3
V24B28T200B3
Stockean: 532 pcs
Deskarga: V24B28T200B3.pdf
V24B28T150BN3
V24B28T150BN3
Stockean: 552 pcs
Deskarga: V24B28T150BN3.pdf
V24B28T200B2
V24B28T200B2
Stockean: 456 pcs
Deskarga: V24B28T200B2.pdf
V24B28T200BF
V24B28T200BF
Stockean: 505 pcs
Deskarga: V24B28T200BF.pdf
V24B28T150BS
V24B28T150BS
Deskarga: V24B28T150BS.pdf
V24B28T200BF3
V24B28T200BF3